ניקוי גרנוליט

background-2114367_960_720[1]

גרנוליט היא אבן אשר מוסיפה מגוון ואווירה בכל מקום בו היא נמצאת, אך עם כל הקסם שהיא מביאה עימה-כך גם דואגת הגרנוליט לצבור כמויות בלתי נדלות של לכלוך ואבק.

הגרנוליט מורכבת מאלפי אבנים קטנות אשר יצקו על בטון ויצרו משטח. היא מופיעה בהדרה בכניסה למבני מגורים, מקשטת את חצרות הבתים, גנים ציבוריים ומדרכות.
בכל ימות השנה נתונה הגרנוליט לחסדי מזג האוויר, חשופה לחלוטין לאור השמש וכמו כן גם לגשם והברד. עם חלוף השנים מאבדת הגרנוליט את הזוהר שבה וניתן להבחין בכתמים מושחרים ובכמויות עצומות של אבק.

ניתן להבחין פעמים רבות במשטחי גרנוליט המשמשים כמדרכות ושבילים המובילים למשרדים ובתי עסק, וכמו כן גם בכניסה לבנייני מגורים ולבתים פרטיים. משטח גרנוליט נקי משנה את כל מראה המבנה וסביבתו. כאשר מבצעים ניקוי גרנוליט מתקבל משטח בעל מראה זוהר ומטופח. ניקוי גרנוליט מסייע בהארכת חיי המשטח ומשמר את הזוהר שמצוי בה.

ניקוי גרנוליט מתבצע לרוב באמצעות פוליש וניתן לבצע בה גם ניקוי באמצעות קיטור. לאחר קירצוף המשטח והסרת הכתמים העיקשים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ולמראה רענן שנשאר לאורך זמן. בתום ביצוע ניקוי גרנוליט נמרח שכבת סילר אשר מסייעת בהגנה על המשטח, מונעת חדירת נוזלים ומשמרת את הברק והזוהר שחזר.

אנו בפאפא פוליש מחזיקים בידע, בניסיון ובכלים הדרושים לביצוע ניקוי גרנוליט בצורה מקצועית ויעילה. עובדי החברה מומחים לביצוע פוליש במשטחי גרנוליט ומסוגלים לספק תוצאות מושלמות

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

צרו קשר

  • אבי – 054-6045808
  • papapolish.com@gmail.com
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן