ליטוש רצפת אבן

reflyer (5)

ליטוש רצפת אבן הינו תהליך מורכב שמטרתו תיקון פגמים, יישור המשטח, הסרת כתמים עיקשים ושכבות לכלוך שהצטברו עם חלוף הזמן. התוצאה הסופית מעניקה מראה מרשים ובוהק של רצפות האבן.

ואם לא די בכך, המשטח שמתקבל הוא משטח חלק, ישר ואחיד – שלא כפי שהיה בעבר.

לא קיימת רצפה מושלמת, שאין בה הפרשי גבהים מסויימים ושריטות. כמו כן, יתכן ותבחינו במישקים בלתי ישרים בין האריחים. ליטוש אבן הוא המענה לכל הטענות הללו. ביצוע ליטוש אבן פותר את בעיית הפרשי הגבהים והמרווחים הישרים בין המרצפות, סותם את המרווחים הפתוחים בין המרצפות ולבסוף-יוצר מראה מבריק וחדש ברצפת ביתכם.

בתהליך ביצוע ליטוש אבן, נבצע קודם כל פתיחת כל המרווחים בין האריחים. לאחר מכן נשאב את האבק שנגלה באותם מרווחים וננקה באופן יסודי.
נבצע מילוי, כמובן תוך התאמת גוון דבק המילוי לגוון האריחים הקיימים (כאשר מתאימים בין הגוונים, נוצר למעשה המראה האחיד של הרצפה). לאחר ביצוע המילוי, מתחיל שלב הליטוש, שבו נעזרים באבן גריסה (אשר מיישרת את המשטח). משתמשים בסוגים שונים של אבני גריסה-גסות יותר ועדינות יותר-כך שבהדרגה משיבים לאריחים את המרקם החלק שלהם.
לאחר ביצוע הליטוש מבצעים את הגימור באמצעות סילר, שתפקידו למנוע חדירת נוזלים ויצירת כתמים נוספים באבן.

כשמדובר בליטוש אבן או ליטוש שיש, ישנה חשיבות גבוהה לביצוע כל שלבי העבודה באופן מדוייק. כמו כן, גם על מנת להגיע לרמת גימור איכותית ועמידה לאורך זמן נדרשת מיומנות רבה. לכן, חשוב מאוד שהעבודה תתבצע על ידי בעל מקצוע. חברת "אביב נקיון" מתמחה בביצוע עבודות ליטוש אבן וכן קיימת באפשרותינו לבצע את כל סוגי הפוליש> לאחר סיום עבודת הליטוש.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

צרו קשר

  • אבי – 054-6045808
  • papapolish.com@gmail.com
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן