ליטוש וחידוש מרצפות ישנות

reflyer

ליטוש מרצפות נועד להעניק לבית מראה רענן ולחידוש הרצפה. ליטוש המרצפות מעניק לאריח ברק ומחזיר אותו למצבו המקורי. באמצעות ליטוש מרצפות אפשר לחסוך לא מעט כסף, כיוון שלאחר הליטוש מתקבלת רצפה שנראית ממש כמו חדשה.

חשוב שתהליך ליטוש מרצפות יעשה על ידי בעלי מקצוע ובאמצעות מכונות וחומרים ייעודיים – ישנה חשיבות גבוהה מאוד לאופן העבודה המבוצעת על סוגי האריחים השונים וכן קיימת חשיבות לדרגות הליטוש השונות והחומרים שבהם משתמשים, כיוון שאנו מעוניינים לשדרג את מראה המרצפות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לאריחים.

בתהליך ליטוש מרצפות אנו נפטרים מכתמים עיקשים שהצטברו עם הזמן ומשריטות, ומטפלים במראה שחוק ובלתי אחיד.

את תהליך הליטוש אנו מתחילים בהגדלת הרווחים הקיימים בין המרצפות וכאשר הרווח גדול מספיק-שואבים ומנקים את הלכלוך ביניהם ביסודיות. לאחר מכן נמלא את אותם רווחים בדבק וממתינים שיתייבש במשך שלוש שעות לערך.

את הליטוש עצמו מבצעים תחילה באמצעות יהלומי גריסה ומביאים את האריחים לגובה שווה. היישור מתבצע למעשה באמצעות מכונת פוליש ייעודית. ניתן לחזור על פעולה זו עד אשר מתקבל משטח בגובה הרצוי וכמובן אחיד.

לאחר שהמשטח יבש לגמרי, עוברים לשלב הגימור באמצעות סילר ליצירת מראה מט, או שמבצעים פוליש קריסטל ליצירת מראה מבריק ונוצץ אשר מונע חדירת נוזלים והחלקה, כמובן בהתאם לבקשת הלקוח. אנו חוזרים ומדגישים כי פעולה זו עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות אם לא תבוצע כראוי.

סוגי הליטוש הנפוצים:

ליטוש אבן או ליטוש שיש – נועדו להחזיר את המראה הטבעי למרצפות, למנוע הבדלי גובה בין האריחים ולקבוע את רמת הגימור הרצויה, בין אם רוצים מראה מבריק, מט, או "משי" המעניק לאריח מראה חצי מבריק.
ליטוש מדרגות – מסיר את שכבות הלכלוך והכתמים העיקשים שהצטברו כתוצאה מתנועה מרובה על גבי המדרגות, מחזיר את הברק למשטח ושומר על המראה הרענן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

צרו קשר

  • אבי – 054-6045808
  • papapolish.com@gmail.com
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן