שאלות נפוצות

לנוחיותכם ועל מנת שנוכל לספק לקהל לקוחותינו את המענה הראשוני הטוב ביותר, ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות ואת כל התשובות בנושא פוליש וניקיון.

האם קיימים שרותי ניקיון לפני כניסה לבית?

אחד השירותים הנפוצים ביותר שחברות הניקיון מספקות הוא ניקיון לפני איכלוס ובמיוחד ניקיון לפני כניסה לבית שעבר שיפוץ. אנו מבצעים שירותי ניקיון לפני כניסה לבית חדש ובכלל. במסגרת שירות זה, אנו מבצעים ניקיון יסודי של הרצפה והפנאלים, הדלתות והמשקופים, החלונות- כולל מסילות ותריסים ועוד.
במידת הצורך ובהתאם לבקשת הלקוח אנו נבצע גם פוליש לכל סוגי המרצפות.

מתי מומלץ לעשות פוליש למרצפות ומדוע לא לרצף מחדש?

פוליש הוא הפתרון המושלם על מנת להעניק לריצוף הבית מראה מחודש ורענן.
התוצאות הן מרשימות במיוחד והפוליש מותיר אחריו תחושה שהבית עבר שיפוץ כללי. גם ברמת העלויות, ריצוף מחדש הוא יקר יותר מפוליש.כמו כן, הלכלוך שנוצר בעקבות הריצוף המחודש ידרוש מכם גם לבצע ניקיון יסודי לאחר הנחת המרצפות.

מה בעצם נותן פוליש קריסטל ומדוע הוא כל כך פופולרי?

פוליש קריסטל מקנה מראה מבריק ונוצץ למרצפות. המראה הרטוב והנקי נשאר לאורך זמן רב. פוליש קריסטל הוא הפוליש המבוקש ביותר הודות למראה המתקבל במרצפות עם סיום העבודה. היום ניתן לראות מרצפות שעברו פוליש קריסטל במשרדים רבים וכן בחנויות יוקרה.

כמה זמן לוקח לבצע עבודת פוליש?

התשובה תלויה בסוג הפוליש, אך באופן כללי ניתן לבצע עבודת פוליש בזמן ממוצע של שעה לחדר.

כל חברות הניקיון מספקות גם שירותי הדברה?

לא כל חברות הניקיון מספקות שירותי הדברה. ישנן חברות ניקיון המתמקדות בעיקר בניקיון יסודי, בליטוש ובפוליש. בפאפא פוליש אנו מספקים גם שירותי הדברה וכן שירותי הרחקת יונים.

האם צריך להזמין את שירותי החברה מראש?

ברוב המקרים, אנחנו ניענה לבקשותיכם בהקדם האפשרי. יחד עם זאת, קיימות תקופות עמוסות (כמו החגים ה"גדולים"-פסח, ראש השנה וכו') בהן רצוי מאוד להזמין את שירותי החברה מבעוד מועד ולא להמתין לדקה ה-90.

למה לא מבצעים עבודות פוליש על גרניט פורצלן?

גרניט פורצלן היא סוג של קרמיקה. עבודת פוליש על קרמיקה באשר היא, אינה פעולה אפשרית-הקרמיקה מגיעה אלינו עם הברק הטבעי שלה. אופיה של הקרמיקה מונע מחומרי הפוליש "להיתפס" על גבי משטחי הקרמיקה השונים ולכן הפוליש אינו אפקטיבי ואינו בר ביצוע על משטחי קרמיקה.

מה היתרונות של פוליש ווקס וכיצד מתחזקים רצפה שעברה עבודת פוליש ווקס?

פוליש ווקס הוא הפוליש הישן והמוכר. בתור שכזה, פוליש ווקס נוטה להישחק במהירות יחסית (בהשוואה לפוליש קריסטל או פוליש אקרילי) אך היתרונות הבולטים שלו הם במחירו הנמוך בהשוואה לשאר סוגי הפוליש ובאופן התחזוקה הפשוט שלו. באמצעות חומרי הניקיון הנכונים והקפדה על ניקיון שוטף, תוכלו לשמור על מראה הרצפה שעברה עבודת פוליש ווקס לאורך זמן רב. כמו כן מומלץ להמנע מגרירת רהיטים על גבי הרצפה.

עוד יתרון חשוב של פוליס ווקס על פני שאר סוגי הפוליש טמון באפשרות לערוך ציפוי מחודש של המרצפות, מבלי להסיר את שכבת הווקס הישנה.

איך מסירים שטיחים מקיר לקיר?

הפעולה עצמה של הסרת השטיח יכולה למעשה להתבצע על ידי כל אחד ואחת – נדרש בסך הכל "לקלף" את השטיח מהרצפה. אולם, שטיחים מקיר לקיר הוצמדו לרצפה באמצעות דבק חזק, אשר משאיר את סימניו על גבי הרצפה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. צוות פאפא פוליש מבצעים הסרת שטיחים מקיר לקיר באופן מהיר ויעיל. לאחר מכן, אנו מבצעים פוליש בהתאם לסוג המרצפות.
כך הרצפה נותרת ללא שטיח וללא סימני דבק, מבריקה ונוצצת כמו חדשה.